Jakie ogrzewanie zastosować w domku mobilnym?

To dość często pojawiające się pytanie. W tym poście opowiemy o tym co najczęściej wybierają nasi Klienci. Przede wszystkim musimy najpierw zadać sobie pytanie, jak często będziemy korzystać z domku i czy będzie to domek sezonowy czy wykorzystywany całorocznie…

Jeśli padnie wybór na domek sezonowy to najbardziej ekonomiczną i przemyślaną opcją jest wybór ogrzewania panelowymi grzejnikami elektrycznymi wysokooszczędnymi. Jest to mniejszy wydatek na sam początek, zatem cieszy się bardzo dużą popularnością.

Jeśli natomiast wybieramy domek w którym chcemy mieszkać przez cały rok, to wydatek początkowy jest troszkę wyższy i nasi Klienci najczęściej wybierają:

• Klimatyzację z pompą ciepła, która w chłodniejsze dni grzeje domek, natomiast w te cieplejsze odpowiednio chłodzi
• Panele na podczerwień, które dają przyjemne poczucie ciepła porównywalne do ogrzewania słońcem
• Ogrzewanie centralne gazowe, na gaz płynny i gaz butlowy (przy ogrzewaniu gazowym montujemy piec dwufunkcyjny, który dodatkowo grzeje wodę)

A Wy jakie ogrzewanie wybierzecie w swoim wymarzonym domku mobilnym?

Umożliwiamy leasingowanie oraz kredytowanie naszych domków.
Możliwy transport wyceniany indywidualnie.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie i obejrzenie domków na żywo, w naszym ośrodku letniskowym lub w fabryce, wraz z omówieniem z czego wynika cena i jak ją możemy obniżyć bądź podwyższyć standard. Zapraszamy do kontaktu 

Zobacz wszystkie artykuły z tej kategorii