Producent domków mobilnych – Campdom » Poznaj nas

2005

Campdom 

mobilne biura, domki, sanitariaty – kontenery oraz kabiny noclegowe


Firma Camp Dom powstała w odpowiedzi na własne potrzeby oraz coraz większe zainteresowanie mobilnymi budynkami typu domki działkowe, domki wakacyjne, biura, sanitariaty. Zamiłowanie do podróży i fascynacja architekturą sprawiły, że postanowiliśmy tworzyć przestrzeń idealną dla ciebie. Nasze budynki tworzymy od podstaw.

 

Naszą misją jest budowa przestrzeni dopasowanej do potrzeb klienta z dbałością o trwałość i detale. Sami prowadzimy ośrodek wypoczynkowy, gdzie wykorzystujemy nasze produkty. Przez lata doświadczeń dopracowujemy nasze produkty, tak aby były trwałe i estetyczne.

sprawdź ofertę

Mobilny dom Domki Holenderskie

To propozycja dla osób które poszukują przestrzeni mieszkalnej w wymarzonym miejscu, bez zbędnych formalności. Zbudujemy dla Ciebie dom z przestrzenią do wypoczynku, pracy i spędzania czasu z bliskimi.

Mobilne biuro sklep

Eleganckie, wykonane z trwałych materiałów miejsce do pracy. To propozycja przestrzeni biurowej skierowana do klienta potrzebującego biura w miejscu realizacji kontraktu, recepcji, punktu sprzedaży. Szybkie w budowie, dostosowane do potrzeb wymagających klientów. Twoje biuro jest tam gdzie jest praca.

Mobilne sanitariaty

Alternatywa dla Toi- Toi. Wykonane z trwałych i eleganckich materiałów, łatwych w utrzymaniu czystości i higienie. Mobilne sanitariaty to produkt dla osób, które poszukują rozwiązania dla sanitariatów i kabin prysznicowych bez zbędnych formalności.

Kabina noclegowa Mobilna sauna

W odpowiedzi na zainteresowanie klientów, turystów stworzyliśmy projekt domku, który jest odpowiednikiem namiotu. To miejsce wyposażone w dwa łóżka oraz mini aneks kuchenny. Wykonany z trwałych, naturalnych materiałów, idealny dla osób lubiących obcować z naturą. Motywacją do tworzenia tego typu przestrzeni jest zadowolenie naszych klientów. Nasza kabina może być wykorzystana jako sauna lub tężnia solankowa.